שיטת צעדים קטנים לשינוי גדול

 

טיפול טבעי בבעיות בריאות וירידה במשקל

כשאתם מרגישים שהגיעה השעה לעשות שינוי

מה כדאי לעשות בשלב זה?

זה הזמן  לקחת החלטה. לצאת לדרך בצעדים קטנים והדרגתיים ולאורך זמן. רק דרך זו תוביל להצלחה ולשמירה על ההישגים הבריאותיים, ירידה במשקל, הרגשה טובה ומראה חדש – סוף סוף לתמיד!!.

שיטת טיפול נוחה וקלה לביצוע לאורך זמן

שיטת הטיפול הייחודית שפיתחתי צעדים קטנים לשינוי גדול נוחה וקלה לביצוע לאורך זמן. שיטה זו מובילה לשינוי הדרגתי, צעד אחר צעד של הגישה לדיאטה, לירידה במשקל ומאמנת את המוח לחשיבה חדשה. הצעדים הקטנים אוכפים את מנגנון ההישרדות של המוח המתוכנת להתנגדות לשינוי ומאפשרים את השינוי.

הצעדים הקטנים מאפשרים הקשבה לתחושות אמיתיות של "רעב ושובע", לגמילה מאכילה מוגזמת ומהתמכרות לאוכל. ככל שנתמיד, ההתנגדות לשינוי תחלש והמוח יבנה תבניות חדשות שיובילו  לשינוי הרצוי – ירידה במשקל ללא דיאטה, אכילת אוכל בריא, בכמות הנכונה ושילוב של מאכלים אהובים במידה ובשליטה. 

כל אחד יכול להתחיל בצעד ראשון. צעדים קטנים רבים ועקביים, במצטבר יובילו לשינוי הגדול של ירידה במשקל ושיפור הבריאות, ההרגשה, המראה ובדיקות הדם.

מה היתרון של שיטת הטיפול ב"צעדים קטנים לשינוי גדול"?שיטת הצעדים הקטנים לשם ירידה במשקל

שיטת הצעדים הקטנים לשם ירידה במשקל ללא דיאטה

שיטת צעדים קטנים לשינוי גדול מתרכזת בדרך, נוחה והדרגתית ומובילה לכך שלאחר ההצלחה בסוף התהליך, נצליח לשמור על ההישגים לתמיד!. כדי שכל זה יהיה אפשרי, השינוי הנדרש חייב להיות קל ונוח לביצוע, מתאים לעבודה ולהתחייבויות של החיים ולכלול גם מזון שאנחנו אוהבים.

כדאי מאוד לאמץ את ההרגלים הבריאים לכל החיים. מה שעובד לאורך זמן הוא שינוי הדרגתי באורח החיים והרגלי האכילה צעד אחר צעד ובהתמדה. צעדים קטנים רבים יובילו לשינוי הנכסף של ירידה במשקל ושיפור בעיית הבריאות.

תמיד נזכור! "מסע בן אלף ק"מ חייב להתחיל בצעד אחד…..  " (לאו טסו).

בכל רגע נתון ניתן לבחור בצעד קטן, אפילו קטן מאד ולהתחיל תהליך שינוי לקראת השגת המטרה הנכספת של ירידה במשקל ללא דיאטה, גמילה מהתמכרות לאוכל  ושיפור הבריאות .

איך מתחילים את התהליך?

את תהליך הירידה במשקל ושיפור הבריאות בשיטת צעדים קטנים לשינוי גדול אנחנו מתחילים תמיד בצעד ראשון, צעד אחד בלבד! . השגנו את המטרה, תוצב מטרה חדשה ולאחריה עוד מטרה.

הרזיה בשיטת הצעדים מורכבת ממשימות המותאמות ליכולתנו, תוך עבודה על הגברת המוטיבציה  לביצוע השינוי. כל צעד הוא הצלחה ואנחנו נלמד להיות שמחים גם מהצלחות קטנות. ככל שנתקדם באופן עקבי במימוש המטרות הבודדות נאמץ במצטבר הרגלי חיים בריאים ושינוי התנהגויות יומיומיות הקשורות לאכילה תוך שינוי בהרגלי חשיבה ורגש.

התוצאה תהייה ירידה במשקל ללא דיאטה ויכולת לשמור על המשקל החדש וההישגים הבריאותיים לטווח ארוך. שינויים בצעדים קטנים ועקביים לאורך זמן מאפשרים לנו לרכוש ולהסתגל להרגלים חיוביים חדשים, לתזונה בריאה, ירידה במשקל ולחיות באורח חיים בריא ולשמור על ההישגים לאורך זמן.

מה כולל הטיפול בשיטת הצעדים במרפאה?

 • תשאול מקיף ובדיקות דם לאבחון הגורמים לעודף משקל או לתסמינים אחרים
 • ברור שלב המטופל ב"מעגל השינוי" ועבודה על הגברת המוטיבציה לשינוי
 • הכנת הגוף – ניקוי כבד ושפעול מיצי מרה
 • הגברת שתייה מתאימה והרגלי שתייה  חדשים
 • טיפול וחיזוק מערכת העיכול לשיפור הספיגה וחילוף החומרים
 • אימון לרכישת הרגלי אכילה נכונים ובריאים – יומן אכילה
 • הסבר והדרכה לשינויים  בתפריט לתזונה מתאימה והרגלי תזונה בריאים
 • הפגת מתחים הפוגעים בבריאות
 • הדרכה להנעת הגוף – פעילות גופנית מתונה
 • תמיכה בתהליך בעזרת דיקור אוזן, תוספי תזונה, צמחי מרפא ע"פ הצורך
 • מעקב ובקרה על ירידה במשקל ויישום השנויים לאורך זמן

כאשר חל שיפור בבריאות / בבדיקות הדם ניתן בתאום עם הרופא הקונבנציונלי להתחיל להפחית בהדרגה מינון תרופות או תדירות נטילתן. בכל מקרה, אין להפסיק תרופות ללא אישור ובתאום עם הרופא המטפל.

הפגישות מתקיימות אחת לשבוע בתחילת הטיפול ובהמשך על פי בחירת המטופל.

מומלץ להתמיד בתהליך  לפחות 3 חודשים ללא הפסקות – זהו הזמן שלוקח לגוף להטמיע את ההרגלים חדשים שיאפשרו שמירה על המשקל החדש .

 החלטת לעשות שינויזה הזמן ליצור איתי קשר ויחד נתחיל צעד ראשון 

רוצים לדעת עוד קראו כאן מטופלים שואלים?

אירית סדן נטורופתית ביוטיוב 

 Google+  נכתב על ידי  " Irit Sadan "

Pin It