פרחי באך

שילוב פרחי באך לשינוי הרגלי אכילה ודיאטה

פרחי באך הינו שם כולל ל- 38 תמציות צמחים אשר התגלו על ידי ד"ר אדוארד באך בתחילת שנות השלושים למאה הקודמת. כל תמצית פרחי באך  מטפלת במצבים רגשיים שונים. ד"ר באך, רופא והומאופט, האמין שלמצבו הרגשי של האדם השפעה חזקה מאוד על מצבו הבריאותי. הוא הגיע למסקנה שבאמצעות טיפול בבעיות רגשיות ניתן למנוע או לפתור בעיות פיזיות המתעוררות בהמשך. תמצית פרחי באך הינה למעשה רטט אנרגטי ומטרתה למצוא את חוסר האיזון הרגשי ולהחזיר אותו לאיזון ולמסלולו התקין. במרבית המקרים מעלה תמצית פרחי בך את הרגש הלא מאוזן מרמת התת מודע לרמת המודע ובכך מאפשרת למטופל לעבוד על הבעיה ולהשאירה מאחוריו.

פרחי באך לטובת שינוי הרגלי אכילה

  • פעולתה של כל תמצית פרחי באך עדינה.
  • טיפול בתמצית פרחי באך ללא תופעות לוואי. 
  • השימוש בתמצית פרחי באך אינו ממכר.
  • טיפול בתמצית פרחי באך אינו מרדים.
  • ניתן לקחת תמצית פרחי בך בשילוב עם כל תרופה אחרת. 
  • בתמצית פרחי באך אין מצב של מינון יתר בתמציות, הצמחים אינם רעילים, מי המעיינות לא מזוהמים והגוף משתמש במה שהוא צריך ומתעלם מהשאר. 
  • אין נזק בלקיחת תמצית פרחי באך לא מתאימה.
  • ניתן לקחת תמצית פרחי באך בודדת או שילוב של מספר תמציות.

פרחי באך הינם אמצעי נוסף לתמיכה בדיאטה וירידה במשקל. התמציות עובדות יחד באופן סינרגטי ומומלץ לערבב עד 6 תמציות בלבד בבקבוקון אחד (את התמצית המדוייקת יש להכין לאחר תשאול מדויק ואבחון מקצועי). תמציות פרחי בך מגיעות בבקבוקונים עם טפטפת ונלקחות במינון של 4 טיפות, 4 פעמים ביום או 16 טיפות בבקבוק של ליטר מים.

רשימת תמציות פרחי באך לדיאטה והפחתה במשקל

הורנבים  HORENBIM –  תמצית פרחי באך לדרייב (הנעה לפעולה), מכונה גם תמצית "סטרטר".  תסייע למתקשים לעשות את הדרך בין ההחלטה לעשות דיאטה לבין הוצאתה לפועל, תעזור בדחיפה הראשונית הנחוצה כדי להתחיל דיאטה. היא גם תעזור לכם לקום מהמיטה חצי שעה מוקדם יותר כדי לצאת להליכה שתמיד אמרתם שתעשו. אם כבר קיבלתם החלטה  לעשות דיאטה ולרדת במשקל – השתמשו בה כדי לסייע לכם לזוז.

אגרימוני  AGRIMONY – תמצית פרחי באך מיועדת לכל מי שמציג לעולם פנים שמחות ועליזות אבל זו מסיכה המכסה ומסתירה רגש אמיתי. לעיתים קרובות אנו משתמשים באוכל או בכל התמכרות אחרת כדי לכסות על איזשהו עצב או כאב שאין ביכולתנו להתמודד איתו. (הליצן העצוב?) זוהי הסחת דעת, לעיתים שלנו כלפי עצמנו ולעיתים בפני הסובבים אותנו. תמצית פרחי באך אגרימוני תפגיש אותנו עם הרגש האמיתי, לא תמיד מפגש קל, ותקלף מעלינו את המסכות.

צ'סטנאט באד  CHESTNUT BUD – תמצית פרחי בך לקשיי למידה (גם לילדים ולסטודנטים), למי שעוד לא למד מהטעויות, למי שמתפתה שוב ושוב למצוא באוכל נחמה ועזרה למצבים קשים, למי שרק טעימה קטנה  ועוד אחת…. תמצית בך צ'סטנאט באד עוזרת ללמוד את לקחי העבר ולהבין שאוכל אינו פתרון. בעזרת תמצית זו תלמדו לא ליפול  למלכודת הדבש.

קראב אפל  CRAB APPLE – תמצית  פרחי בך לטיהור הגוף והנפש מרעלים, מיועדת להיטהרות להתנקות ממחשבות ורגשות שליליים וקשים, דימוי עצמי נמוך ותיעוב עצמי. ". עוזרת להתנקות ממחשבות שליליות וכן מטהרת פיזית, וטובה לשילוב בתהליך ניקוי רעלים. במקום להיות בכעס על עצמינו חולשותינו ולבוז לעצמנו, תמצית קראב אפל תעזור לנו להבין "אני  בסדר כפי שאני כעת, אני עושה כמיטב יכולתי

וולנאט  WALNUT – תמצית  פרחי בך העוזרת להתחלות חדשות ולמעברים בחיים. לכל מי שמקבל החלטה לדף חדש כמו לעשות דיאטה , התמצית עוזרת להסתגל לשינויים. זוהי תמצית שוברת רצף כך שמכל נקודה תוכלו להתחיל מחדש, מנקודת מבט רעננה וחופשייה מזיכרונות ישנים. בנוסף, מגנה מהשפעות חיצוניות.

צ'יקורי   CHICORY – אם הסיבה בגללה אתם אוכלים ומשמינים כל הזמן היא כדי למלא בור רגשי, השתמשו בתמצית  פרחי בך צ'יקורי, תמצית הממלאת בורות רגשיים. כטיפוס, הצ'יקורי ניזון דרך דאגה לאחרים, כשדאגה זו יכולה להפך לנדנוד ולסחטנות רגשית.  התמצית  תפנה אתכם לעצמכם.

צ'רי פלאם  CHERRY PLUM –תמצית  פרחי באך לשליטה על הרצף בחיים שכאילו מושך אותך ושולט בדרכך.  יש את אלה שחייהם יצאו לגמרי משליטה,  ובקצה השני את אלה שחייבים להיות כל הזמן בשליטה, לכן תמצאו אנשים שכל תחום בחייהם נמצא בשליטה מתמדת והמקום היחיד בו הם מרשים לעצמם לאבד שליטה  זהו האוכל.  איבוד שליטה יכול להיות איזשהו מצב זמני בחיים בתקופה קשה של אובדן, גירושין או אחר. התמצית מאזנת מכל קצה  ומביאה לשליטה סבירה.

החלטת לעשות שינוי, לחיות באורח חיים בריא ותזונה נכונה, לרדת במשקל ולהראות יותר טוב, זה הזמן ליצור איתי קשר ויחד נתחיל צעד ראשון ….. 

Google+  נכתב על ידי  " Irit Sadan "